HCP-ONLINE logo Svenska | English

Ny användare | Glömt lösenord | Cookies
    Logga in >> 
 
Startsidan / Distrikt / Nationell ranking
Medlemsranking Nationellt  

SBGF logo
Utvecklat av Empir AB
Online: 11  Logged in: 0
Distrikt
Nationell ranking
Anläggningar
Underlag Klass År Månad
Plac Fö. plac Namn Klubb Klass CGP Ant.tävl. Exkl. underlag
1 4 Alexander Dahlstedt Tantogårdens BGK Herrar Senior 28,968 16 Filt
2 5 Alexander Njord Gullbergsbro BGK Herrar Junior 29,879 22 Betong
3 17 Patrik Eliasson Tyresö BGK Oldboys 30,786 14 Filt
4 16 Jennifer Göransson BGK Jönköping Damer Junior 30,917 19 MOS
5 9 Linda Lundberg Gullbergsbro BGK Oldgirls 30,961 16 EB
6 14 Martin Lundell Hjelmsjö BGK Oldboys 31,173 21 Betong
7 15 Krister Magnusson Tyresö BGK Oldboys 31,411 23 MOS
8 21 Eric Bohlin Tantogårdens BGK Herrar Senior 31,738 22 Filt
9 19 Per Olof Isaksson Sjövikens IF Oldboys 31,767 18 Betong
10 11 Annelie Lundell Malmö BGK Oldgirls 32,061 23 Betong
11 20 Michael Karlsson Olofströms BGK Herrar Veteran 32,440 19 Betong
12 23 Felicia Vikström Uppsala BGK Damer Senior 32,662 17 EB
13 32 Ronnie Lundgren Sundbybergs BGK Herrar Veteran 32,752 17 Filt
14 24 Anders Schedin Sundbybergs BGK Herrar Veteran 33,204 16 Filt
15 Jan Söderqvist Södertälje BGK Herrar Veteran 33,228 18 EB
16 22 Janos Czifrik Malmö BGK Oldboys 33,709 18 Betong
17 26 Leif Nilsson Sjövikens IF Herrar Veteran 33,935 17 Betong
18 Benno Pedersen Akalla Kanaan 98 BGK Oldboys 34,068 18 Filt
19 38 Petri Saukko Akalla Kanaan 98 BGK Oldboys 34,105 18 Filt
20 27 Anton Eriksson MGK 49 Nyköping Herrar Junior 34,210 21 Betong
21 28 Fredrik Tagesson Olofströms BGK Herrar Senior 34,352 19 Betong
22 33 Thomas Helgesson Norrtälje BGK Herrar Senior 34,488 16 Betong
23 31 Lukas Larsson Gullbergsbro BGK Herrar Junior 34,609 18 Betong
24 40 Carolin Svensson Tyresö BGK Damer Senior 34,724 11 Filt
25 46 Stefan Lundin Tantogårdens BGK Herrar Senior 34,815 14 Filt
26 Moshe Arad Tantogårdens BGK Oldboys 35,190 16 MOS
27 39 Marco Arancibia Uppsala BGK Oldboys 35,271 20 Filt
28 37 Peter Elfvén Uppsala BGK Oldboys 35,326 15 Filt
29 Kristina Svensson Uppsala BGK Oldgirls 35,644 21 Filt
30 34 Claes Mörck Asarums BGK Oldboys 36,086 15 Betong
31 41 Mikael Richtnér Sundbybergs BGK Herrar Veteran 36,184 17 Filt
32 35 Mats Eisenschmidt Gullbergsbro BGK Herrar Veteran 36,191 24 Betong
33 36 Jacob Lindström Umeå Bangolfklubb Herrar Senior 36,851 17 Betong
34 30 Tuula Mörck Asarums BGK Oldgirls 36,886 20 Betong
35 25 Agneta Harrysson Asarums BGK Oldgirls 37,078 17 Betong
36 Leonard Nordlund Umeå Bangolfklubb Pojkar A 38,216 15 Betong
37 Ture Rodling Umeå Bangolfklubb Herrar Junior 38,374 18 Betong
38 44 Ralf Hedström Tantogårdens BGK Herrar Veteran 38,488 18 MOS
39 42 Reine Hansson Haninge BGK Herrar Veteran 38,725 20 MOS
40 Benny Eriksson BGK VK-78 Oldboys 38,898 17 Betong
41 45 Arne Backman Tantogårdens BGK Oldboys 38,913 19 MOS
42 43 Jan Hansen Hjelmsjö BGK Herrar Veteran 39,023 19 MOS
43 48 Lars-Göran Guldbrandsson Umeå Bangolfklubb Herrar Veteran 41,548 21 Betong
44 49 Tomas Persson Norrtälje BGK Oldboys 43,417 18 Betong
45 50 Per Viklund Sundsvalls BGK Oldboys 46,082 15 Betong
46 51 Isabell Möller Gullbergsbro BGK Flickor A 46,586 18 Betong
47 52 Arne Andersson Tantogårdens BGK Herrar Veteran 51,618 17 Betong