Namn |
Klubb |
Distrikt |
Bantyp |
Status |
Deltagare |
Delt |
Startdatum |
_Klubblösa
|
Nationscupen juniorer Betong, Waldshut
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
4 |
2009-05-30 |
Nationscupen juniorer EB, Waldshut
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
4 |
2009-05-30 |
Nationscupen Juniorer Ostrava EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
4 |
2015-05-23 |
Nationscupen Neutraubling Betong
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
6 |
2014-06-08 |
Nationscupen Neutraubling EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
6 |
2014-06-08 |
Nationscupen Old. Murnau Betong
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
4 |
2014-06-08 |
Nationscupen Old. Murnau EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
4 |
2014-06-08 |
NC Betong, Vizela
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
4 |
2016-05-14 |
NC EB, Vizela
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
4 |
2016-05-14 |
NC i Bad Munder EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
6 |
2013-05-18 |
NC i Bad Munder Filt
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
6 |
2013-05-18 |
NC Juniorer Bad Munder EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
4 |
2012-05-26 |
NC Juniorer Bad Munder Filt
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
4 |
2012-05-26 |
NC Juniorer, Budapest EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
4 |
2008-05-10 |
NC Juniorer, Budapest, Filt
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
4 |
2008-05-10 |
NC juniorer, Pombal EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
4 |
2005-05-14 |
NC juniorer, Pombal Filt
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
4 |
2005-05-14 |
NC Oldtimers, Rozemaai
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
4 |
2012-05-26 |
NC Portel EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
4 |
2013-05-18 |
NC Portel Filt
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
4 |
2013-05-18 |
NC Seniorer Porto Betong
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
4 |
2012-05-26 |
NC Seniorer Porto EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
4 |
2012-05-26 |
NC Seniorer, Steyer Betong
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
4 |
2005-05-14 |
NC Seniorer, Steyer EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
4 |
2005-05-14 |
NC Seniorer, Tampere Betong
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat rapporterat |
6 |
2008-05-10 |
NC Seniorer, Tampere EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat rapporterat |
6 |
2008-05-10 |
NC, Juniors, Naturns Betong
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
4 |
2011-06-11 |
NC, Juniors, Naturns EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
4 |
2011-06-11 |
NM Odense
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
25 |
2015-04-04 |
NM Tampere EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
27 |
2023-04-08 |
NM, Björneborg
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
6 |
2002-03-31 |
NM, Liepaja, Lettland EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
21 |
2012-04-07 |
NM, Odense
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
18 |
2004-04-10 |
Nordiska Mästerskapen
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
23 |
2009-04-11 |
Norska Mästerskapen EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
2 |
2009-08-01 |
Norska Mästerskapen Filt
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
5 |
2015-06-20 |
NT EB, Olofström
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
78 |
2008-11-23 |
NT EB, Olofström
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
39 |
2006-03-05 |
NT Älmhult - Sydtouren, omg 1
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
46 |
2018-11-11 |
NT, MunktellArenan, Kombi (EB)
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
47 |
2018-03-10 |
NT, MunktellArenan, Kombi (filt)
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
47 |
2018-03-10 |
NT, MunktellArenan, Kval Top-10 Klass B
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
21 |
2020-10-10 |
NT, MunktellArenan, Top-10 Final
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
40 |
2022-04-09 |
NT, MunktellArenan, Top-10 Final
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
40 |
2020-03-07 |
NT, MunktellArenan, Top-10 Final
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
43 |
2023-04-15 |
NT, MunktellArenan, Top-10 Final
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
40 |
2019-04-13 |
NT, MunktellArenan, Top-10 Final
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
40 |
2018-04-07 |
NT, MunktellArenan, Top-10 Final
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
40 |
2017-04-08 |
NT, MunktellArenan, Top-10 Kval 1
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
138 |
2017-11-19 |
NT, MunktellArenan, Top-10 Kval 1
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
130 |
2018-11-18 |