Namn |
Klubb |
Distrikt |
Bantyp |
Status |
Deltagare |
Delt |
Startdatum |
45 Ostturnier, Betong, Weinheim
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
16 |
2010-04-03 |
45 Ostturnier, EB, Weinheim
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
16 |
2010-04-03 |
46 Ostturnier, Betong, Weinheim
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
17 |
2011-04-23 |
46 Ostturnier, EB, Weinheim
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
16 |
2011-04-23 |
48. Internationalen Osterturniers, Betong
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
10 |
2013-03-30 |
48. Internationalen Osterturniers, EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
10 |
2013-03-30 |
49. internationales Osterturnier Beton
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
8 |
2014-04-19 |
49. internationales Osterturnier Eternit
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
8 |
2014-04-19 |
5 - manna distriktslag Ungdom
|
BGK Linjen
|
Sydsvenska |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
26 |
2011-11-05 |
5 - Manna Distriktslag Ungdom
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
46 |
2008-11-01 |
5 - manna distriktslag Ungdomar
|
BGK Jönköping
|
Sydsvenska |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
30 |
2009-10-31 |
5 manna SM ungdom, Nyköping
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
28 |
2004-11-06 |
5 varvarn Filt MunktellArenan
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
91 |
2007-02-03 |
5 varvs tävling, Jönköping
|
BGK Jönköping
|
Sydsvenska |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
39 |
2004-10-24 |
50. internationales Osterturnier Beton
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
8 |
2015-04-04 |
50. internationales Osterturnier Beton
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
9 |
2017-04-15 |
50. internationales Osterturnier EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
7 |
2017-04-15 |
50. internationales Osterturnier EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
8 |
2015-04-04 |
50. Marathon Bad Salzuflen
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
5 |
2018-09-15 |
51. internationales Osterturnier Beton
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
9 |
2018-03-31 |
51. internationales Osterturnier EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
8 |
2018-03-31 |
52. internationales Osterturnier Betong
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
9 |
2019-04-20 |
52. internationales Osterturnier EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
9 |
2019-04-20 |
55. internationales Osterturnier Betong
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
7 |
2022-04-16 |
55. internationales Osterturnier EB
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
7 |
2022-04-16 |
5-manna distriktslag Juniorer
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
29 |
2009-02-21 |
5-manna distriktslag ungdomar
|
Hårdton IK
|
Västsvenska |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
30 |
2010-11-06 |
5-manna distriktslag, MunktellArenan
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
24 |
2004-03-28 |
5-manna juniorer Distriktslag
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
24 |
2011-02-19 |
5-manna juniorer för distrikstlag
|
MGK Östra V
|
Mellansvenska |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
22 |
2010-04-10 |
5-manna Juniorer för Distriktslag
|
Hårdton IK
|
Västsvenska |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
35 |
2006-02-25 |
5-manna juniorer för distriktslag
|
Hårdton IK
|
Västsvenska |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
31 |
2008-02-23 |
5-manna juniorer för distriktslag
|
BGK Jönköping
|
Sydsvenska |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
17 |
2007-02-24 |
5-manna OT-SM, Örebro BGK
|
Örebro BGK
|
Mellansvenska |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
76 |
2012-07-08 |
5-manna Ungdom för Distriktslag
|
Hårdton IK
|
Västsvenska |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
29 |
2005-11-05 |
5-manna ungdom, distriktslag
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
23 |
2006-11-04 |
6 varvs tävling, Älmhult
|
Älmhult BGK
|
Sydsvenska |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
28 |
2004-10-05 |
7 varv, Älmhult
|
Älmhult BGK
|
Sydsvenska |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
32 |
2005-03-05 |
7 varvstävling
|
Hårdton IK
|
Västsvenska |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
49 |
2006-01-29 |
8:e Internationella
|
Skoghalls BGK
|
Mellansvenska |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
61 |
2007-06-30 |
9:e Internationella
|
Skoghalls BGK
|
Mellansvenska |
Betong |
Tävlingsresultat slutberäknat |
100 |
2008-06-28 |
ABCD
|
Solna BGK
|
Östsvenska |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
15 |
2010-08-01 |
Akerselva Open
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
5 |
2013-05-27 |
Alelyckan Open
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
18 |
2017-01-29 |
Alelyckan Västserien Div. 2 omg. 2
|
_Klubblösa
|
[Oberoende] |
Filt |
Tävlingsresultat slutberäknat |
43 |
2015-11-28 |
All-In Championship
|
Hårdton IK
|
Västsvenska |
EB |
Tävlingsresultat rapporterat |
9 |
2024-03-31 |
Asarum 24 timmars
|
Asarums BGK
|
Sydsvenska |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
41 |
2016-11-19 |
Asarum EB Marathon
|
Asarums BGK
|
Sydsvenska |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
29 |
2021-11-20 |
Asarum EB-Maraton
|
Asarums BGK
|
Sydsvenska |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
32 |
2018-11-17 |
Asarum EB-Maraton
|
Asarums BGK
|
Sydsvenska |
EB |
Tävlingsresultat slutberäknat |
40 |
2017-11-18 |