Kurs
Svenska
|
English
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Ny användare
Glömt lösenord
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.1
2023-06-07 09:46
Kurs
Svenska
|
English
Ny användare
|
Glömt lösenord
|
Cookies
licens-id eller email:
lösenord:
Startsidan
/
Tävlingar
/
Deltagare
Deltagare i NT, Cup Stockholm 4 Tantogården
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Utvecklas av
Online: 175 Logged in: 0
Version 2.2.0.1
2023-06-07 09:46
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Namn
Klass
Klubb
HCP
Klass A
Gustav Björnberg
Klass A
Tantogårdens BGK
Roger Blomqvist
Klass A
Sundbybergs BGK
Stefan Borg
Klass A
Sundbybergs BGK
Stefan Dyrsmeds
Klass A
Tantogårdens BGK
Kennet Fosshaug
Klass A
Ersta MGK
Bernt Gustavsson
Klass A
Södertälje BGK
Krister Magnusson
Klass A
Tyresö BGK
Toni Nilsson
Klass A
Olofströms BGK
Patrik Nässelqvist
Klass A
Tyresö BGK
Alexander Princis
Klass A
Tantogårdens BGK
Jan Strandberg
Klass A
Tantogårdens BGK
Jan Söderqvist
Klass A
Sundbybergs BGK
Fredrik Tagesson
Klass A
Olofströms BGK
Daniel Ågren
Klass A
Södertälje BGK
Klass B
Eva Andersson
Klass B
Tantogårdens BGK
Moshe Arad
Klass B
Tantogårdens BGK
Conny Blomqvist
Klass B
Ersta MGK
Tyko Gustavsson
Klass B
Sundbybergs BGK
Per Hellkvist
Klass B
Södertälje BGK
Erik Hjalmarsson
Klass B
Skönsbergs SK
Anders Jakobsson
Klass B
Sundbybergs BGK
Tom Karlsson Forsberg
Klass B
Olofströms BGK
Ronnie Lundgren
Klass B
Eskilstuna BGK
Emma Löf
Klass B
Tantogårdens BGK
Johan Lönnroth
Klass B
Ersta MGK
Martin Lönnroth
Klass B
Ersta MGK
Benno Pedersen
Klass B
Akalla Kanaan 98 BGK
Mikael Richtnér
Klass B
Sundbybergs BGK
Anders Schedin
Klass B
Sundbybergs BGK
Staffan Söderlund
Klass B
Kristineberg BGK
Klass C
Sara Andersson
Klass C
Tyresö BGK
Fredrik Dahlbäck
Klass C
Örebro BGK
Peter Elfvén
Klass C
Uppsala BGK
Reine Hansson
Klass C
Tyresö BGK
Jan Kilström
Klass C
Solna BGK
Sandra Kungsman
Klass C
Uppsala BGK
Joakim Larsson
Klass C
Tyresö BGK
Eva-Lena Lundin
Klass C
Sundbybergs BGK
Egon Mikkelsen
Klass C
Sundbybergs BGK
Sture Molin
Klass C
Uppsala BGK
Mohammad Mousavi
Klass C
Kristineberg BGK
Lars Ringdahl
Klass C
Tantogårdens BGK
Klass D
Arne Andersson
Klass D
Haninge BGK
Marco Arancibia
Klass D
Uppsala BGK
Arne Backman
Klass D
Tantogårdens BGK
Eric Bohlin
Klass D
Uppsala BGK
Bengt Braesch-Andersen
Klass D
Solna BGK
Solveig Erme
Klass D
Tantogårdens BGK
Ralf Hedström
Klass D
Tantogårdens BGK
Daniel Holmgren
Klass D
Akalla Kanaan 98 BGK
Första sidan
Bakåt
Nästa sida
Sista sidan
1
2
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online