Kurs
Svenska
|
English
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Ny användare
Glömt lösenord
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.1
2023-06-07 09:46
Kurs
Svenska
|
English
Ny användare
|
Glömt lösenord
|
Cookies
licens-id eller email:
lösenord:
Startsidan
/
Tävlingar
/
Deltagare
Deltagare i Top-12 EB Kval 1, MunktellArenan
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Utvecklas av
Online: 149 Logged in: 0
Version 2.2.0.1
2023-06-07 09:46
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Namn
Klass
Klubb
HCP
Klass A
Johan Andersson
Klass A
Djulö BGK
Robin Andersson
Klass A
Strängnäs BGK
Tommy Blixt
Klass A
BGK Spiik
Mattias Brännström
Klass A
Skönsbergs SK
Bernt Gustavsson
Klass A
Södertälje BGK
Robert Gustavsson
Klass A
Örebro BGK
Peter Gyllhag
Klass A
Eskilstuna BGK
Lennart Jansson
Klass A
Örebro BGK
Simon Levander
Klass A
Eskilstuna BGK
Krister Magnusson
Klass A
Tyresö BGK
Patrik Nässelqvist
Klass A
Tyresö BGK
Patrik Wass
Klass A
Haga BGK
Thomas Öberg
Klass A
Södertälje BGK
Klass B
Gerd Andersson
Klass B
Eskilstuna BGK
Gunnar Andersson
Klass B
Djulö BGK
Moshe Arad
Klass B
Tantogårdens BGK
Sven-Olof Birgersson
Klass B
Eskilstuna BGK
Erik Einan
Klass B
Köpings BGK
Oskar Einan
Klass B
Köpings BGK
Per Einan
Klass B
Köpings BGK
Ingela Eriksson
Klass B
Djulö BGK
Janne Forsström
Klass B
Köpings BGK
Pierre Geerhold
Klass B
BGK VK-78
Christer Helgesson
Klass B
Norrtälje BGK
Roberth Hummelgren
Klass B
Djulö BGK
U L
Klass B
Djulö BGK
Joakim Larsson
Klass B
Tyresö BGK
Peter Lindqvist
Klass B
Djulö BGK
Ann-Marie Lindvall
Klass B
Garphyttans BGK
Jan Lindvall
Klass B
Mosås BGK
Fredrik Mets
Klass B
Eskilstuna BGK
Reinhold Nietsch
Klass B
Eskilstuna BGK
Anders Schedin
Klass B
Sundbybergs BGK
Filip Springfeldt
Klass B
Köpings BGK
Tony Strömberg
Klass B
BGK VK-78
Peter Vicary
Klass B
Kalmar MGK
Felicia Vikström
Klass B
Umeå Bangolfklubb
Klass C
Arne Andersson
Klass C
Tantogårdens BGK
Kerstin Andersson
Klass C
Uppsala BGK
Lars-Olof Andersson
Klass C
Strängnäs BGK
Marco Arancibia
Klass C
Uppsala BGK
Gunilla Arkäng
Klass C
MGK 49 Nyköping
Rasmus Bergqvist
Klass C
BGK VK-78
Victor Bohlin
Klass C
Uppsala BGK
Lena Brown
Klass C
BGK Spiik
Thomas Carlsson
Klass C
Mosås BGK
Fredrik Dahlbäck
Klass C
Örebro BGK
Jens Dahlin
Klass C
Skönsbergs SK
Peter Elfvén
Klass C
Uppsala BGK
Lars Eriksson
Klass C
MGK 49 Nyköping
Första sidan
Bakåt
Nästa sida
Sista sidan
1
2
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online