Kurs
Svenska
|
English
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Ny användare
Glömt lösenord
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.1
2023-06-07 09:46
Kurs
Svenska
|
English
Ny användare
|
Glömt lösenord
|
Cookies
licens-id eller email:
lösenord:
Startsidan
/
Tävlingar
/
Deltagare
Deltagare i NT, Mosås, 50-års Jubileum MSV Cupen
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Utvecklas av
Online: 200 Logged in: 0
Version 2.2.0.1
2023-06-07 09:46
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Namn
Klass
Klubb
HCP
Klass A
Robin Andersson
Klass A
Strängnäs BGK
Tommy Blixt
Klass A
BGK Spiik
Johan Carlsson
Klass A
Daga BGK
Erik Einan
Klass A
Köpings BGK
Bernt Gustavsson
Klass A
Södertälje BGK
Mikael Illmesjö
Klass A
Södertälje BGK
Kari Laakso
Klass A
Eskilstuna BGK
Anders Larsson
Klass A
MGK 49 Nyköping
Peter Persson
Klass A
Södertälje BGK
Håkan Robertsson
Klass A
Örebro BGK
Eddie Söderlund
Klass A
Sundsvalls BGK
Bror Wallén
Klass A
BGK Spiik
Klass B
Jan Åke Andersson
Klass B
MGK 49 Nyköping
Tim Gustafsson
Klass B
Mosås BGK
Peter Hjälm
Klass B
Garphyttans BGK
Stig Högkvist
Klass B
Stora Tuna BGK
Guy Johansson
Klass B
MGK 49 Nyköping
Daniel Karlsson
Klass B
Mjölby BGK
Patrik Karlsson
Klass B
Tantogårdens BGK
Lennart Kensert
Klass B
Enköpings BGK
Simon Levander
Klass B
Eskilstuna BGK
Peter Lindqvist
Klass B
Djulö BGK
Jan Lindvall
Klass B
Mosås BGK
Marcus Ljungblad
Klass B
Skoghalls BGK
Åke Lundberg
Klass B
BGK VK-78
Ronnie Lundgren
Klass B
Eskilstuna BGK
Pirkko Maaninka
Klass B
Eskilstuna BGK
Christer Mosswald
Klass B
Mosås BGK
Kurt Norberg
Klass B
Stora Tuna BGK
Stig Pettersson
Klass B
Stora Tuna BGK
Andreas Rosenberg
Klass B
Daga BGK
Daniel Sjöö
Klass B
Skoghalls BGK
Klass C
Benny Allansson
Klass C
Örebro BGK
Carl-Eric Almerborn
Klass C
Stora Tuna BGK
Mattias Andersson
Klass C
Örebro BGK
Gunilla Arkäng
Klass C
MGK 49 Nyköping
Lena Brown
Klass C
BGK Spiik
Sven-Olov Bäck
Klass C
Mosås BGK
Thomas Carlsson
Klass C
Mosås BGK
Eva Elfstrand
Klass C
BGK VK-78
Ingela Eriksson
Klass C
Djulö BGK
Petter Eriksson
Klass C
Norrtälje BGK
Ulla-Britt Hessel
Klass C
Enköpings BGK
Bengt Holgersson
Klass C
Norrtälje BGK
Jonas Holmberg
Klass C
Daga BGK
Roberth Hummelgren
Klass C
Djulö BGK
Jan Illmesjö
Klass C
MGK 49 Nyköping
Mikael Johansson
Klass C
Haga BGK
Benny Karlsson
Klass C
Eskilstuna BGK
U L
Klass C
Djulö BGK
Första sidan
Bakåt
Nästa sida
Sista sidan
1
2
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online