Kurs
Svenska
|
English
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
New user
Lost Password
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.1
2023-06-07 09:46
Kurs
Svenska
|
English
New user
|
Lost Password
|
Cookies
license id:
password:
Start page
/
Competitions
/
Participants
Participants in NT, MunktellArenan, Top-12 Kval 1
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
Utvecklas av
Online: 105 Logged in: 0
Version 2.2.0.1
2023-06-07 09:46
Details
Participants
Results
Details
Participants
Results
Name
Class
Club
HCP
Akalla Kanaan 98 BGK
Benno Pedersen
Klass C
Akalla Kanaan 98 BGK
Petri Saukko
Klass C
Akalla Kanaan 98 BGK
BGK Jönköping
Anna Arab
Klass C
BGK Jönköping
Jonathan Arab-Ekman
Klass A
BGK Jönköping
BGK Spiik
Tommy Blixt
Klass A
BGK Spiik
Bror Wallén
Klass B
BGK Spiik
BGK VK-78
Tommy Bertelson
Klass B
BGK VK-78
Benny Eriksson
Klass C
BGK VK-78
David Lund
Klass B
BGK VK-78
Tony Strömberg
Klass B
BGK VK-78
Daga BGK
Andreas Rosenberg
Klass C
Daga BGK
Djulö BGK
Ingela Eriksson
Klass B
Djulö BGK
Roberth Hummelgren
Klass B
Djulö BGK
U L
Klass B
Djulö BGK
Peter Lindqvist
Klass B
Djulö BGK
Eskilstuna BGK
Anders Görlin
Klass A
Eskilstuna BGK
Anders Hedlund
Klass B
Eskilstuna BGK
Benny Karlsson
Klass C
Eskilstuna BGK
Pirkko Maaninka
Klass C
Eskilstuna BGK
Reinhold Nietsch
Klass B
Eskilstuna BGK
Eva Prennfors
Klass C
Eskilstuna BGK
Lennart Sander
Klass C
Eskilstuna BGK
Åse Tellia
Klass C
Eskilstuna BGK
Patric Vestin
Klass C
Eskilstuna BGK
Ingela Wigö
Klass C
Eskilstuna BGK
Stefan Wigö
Klass B
Eskilstuna BGK
Gullbergsbro BGK
Mats Eisenschmidt
Klass B
Gullbergsbro BGK
Haga BGK
Fredrik Hasselgren
Klass B
Haga BGK
Ronnie Lundgren
Klass B
Haga BGK
Christian Olsson
Klass A
Haga BGK
Alexander Timvik
Ungdom A
Haga BGK
Christer Timvik
Klass C
Haga BGK
Patrik Wass
Klass A
Haga BGK
Hammarby BGK
Mats Rosenberg
Klass C
Hammarby BGK
Haninge BGK
Reine Hansson
Klass C
Haninge BGK
Hjelmsjö BGK
Martin Lundell
Klass A
Hjelmsjö BGK
Köpings BGK
Daniel Blomberg Söderqvist
Klass A
Köpings BGK
Gustav Ribbholm
Klass C
Köpings BGK
Leif Sjöholm
Klass C
Köpings BGK
Stefan Söderqvist
Klass B
Köpings BGK
Malmö BGK
Annelie Lundell
Klass A
Malmö BGK
MGK 49 Nyköping
Jan Åke Andersson
Klass C
MGK 49 Nyköping
Gunilla Arkäng
Klass C
MGK 49 Nyköping
Anton Eriksson
Klass C
MGK 49 Nyköping
Fanny Eriksson
Klass C
MGK 49 Nyköping
Lars Eriksson
Klass B
MGK 49 Nyköping
Tomas Halvarsson
Klass C
MGK 49 Nyköping
Robert Thunholm
Klass C
MGK 49 Nyköping
Mosås BGK
Ann-Marie Lindvall
Klass C
Mosås BGK
Jan Lindvall
Klass B
Mosås BGK
First page
Back
Next page
Last page
1
2
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online