Kurs
Svenska
|
English
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Ny användare
Glömt lösenord
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0.1
2023-06-07 09:46
Kurs
Svenska
|
English
Ny användare
|
Glömt lösenord
|
Cookies
licens-id eller email:
lösenord:
Startsidan
/
Tävlingar
/
Deltagare
Deltagare i NT, Eskilstuna BGK
Startsidan
Tävlingar
Distrikt
Klubbar
Medlemmar
Kontakt
Utvecklas av
Online: 138 Logged in: 2
Version 2.2.0.1
2023-06-07 09:46
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Egenskaper
Deltagare
Resultat
Namn
Klass
Klubb
HCP
BGK Spiik
Tommy Blixt
B-klass
BGK Spiik
Lena Brown
D-klass
BGK Spiik
BGK VK-78
Benny Eriksson
C-klass
BGK VK-78
Joakim Kindström
B-klass
BGK VK-78
Åke Lundberg
B-klass
BGK VK-78
Jens Näslund
A-klass (öppen)
BGK VK-78
Tony Strömberg
C-klass
BGK VK-78
Stig Westerberg
C-klass
BGK VK-78
Tage Westerberg
D-klass
BGK VK-78
Niclas Witte
A-klass (öppen)
BGK VK-78
Enköpings BGK
Lars Abrahamsson
C-klass
Enköpings BGK
Hans Hessel
D-klass
Enköpings BGK
Ulla-Britt Hessel
C-klass
Enköpings BGK
Rune Pousette
C-klass
Enköpings BGK
Eskilstuna BGK
Sören Enström
D-klass
Eskilstuna BGK
Anders Hedlund
A-klass (öppen)
Eskilstuna BGK
Jan Jonsson
D-klass
Eskilstuna BGK
Kari Laakso
B-klass
Eskilstuna BGK
Herbert Lippert
D-klass
Eskilstuna BGK
Pirkko Maaninka
B-klass
Eskilstuna BGK
Bo Nydén
D-klass
Eskilstuna BGK
Bertil Ohlsson
C-klass
Eskilstuna BGK
Anna Pettersson
D-klass
Eskilstuna BGK
Teija Sarkkinen
D-klass
Eskilstuna BGK
Rolf Strandberg
B-klass
Eskilstuna BGK
Bror Wallén
A-klass (öppen)
Eskilstuna BGK
Stefan Wigö
C-klass
Eskilstuna BGK
Patrik Vikström
D-klass
Eskilstuna BGK
Haga BGK
Anders Pettersson
A-klass (öppen)
Haga BGK
Haninge BGK
Reine Hansson
C-klass
Haninge BGK
MGK 49 Nyköping
Jan Åke Andersson
C-klass
MGK 49 Nyköping
Anton Eriksson
A-klass (öppen)
MGK 49 Nyköping
Peter Vicary
B-klass
MGK 49 Nyköping
Mosås BGK
Gustav Westman
D-klass
Mosås BGK
Skellefteå BGK
Magnus Mårtensson
A-klass (öppen)
Skellefteå BGK
Skoghalls BGK
Rikard Lindqvist
A-klass (öppen)
Skoghalls BGK
Solna BGK
Filip Wahlmark
C-klass
Solna BGK
Strängnäs BGK
Robin Andersson
A-klass (öppen)
Strängnäs BGK
Johnny Lindqvist
D-klass
Strängnäs BGK
Joakim Lindström
C-klass
Strängnäs BGK
Eva Prennfors
C-klass
Strängnäs BGK
Södertälje BGK
Åke Eriksson
D-klass
Södertälje BGK
Bernt Gustavsson
A-klass (öppen)
Södertälje BGK
Örjan Molin
D-klass
Södertälje BGK
Janchai Saengkham
D-klass
Södertälje BGK
Tantogårdens BGK
Alexander Princis
A-klass (öppen)
Tantogårdens BGK
Tyresö BGK
Krister Magnusson
A-klass (öppen)
Tyresö BGK
Stefan Viberg
A-klass (öppen)
Tyresö BGK
Uppsala BGK
Conny Pihl
C-klass
Uppsala BGK
Örebro BGK
Robert Gustavsson
A-klass (öppen)
Örebro BGK
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online